Voor lekkere en verse boodschappen van gegarandeerde AH-kwaliteit kun je terecht in onze winkels in Hoensbroek. Klantvriendelijkheid staat centraal door Maurice Kleijnen, franchisenemer van beide Albert Heijns en de Gall & Gall in Hoensbroek, die het met de paplepel heeft meegekregen. Als jonge jongen werkte hij al in de supermarkten van zijn ouders, later als student vond hij het nog altijd even leuk. Toch zag hij in eerste instantie een andere toekomst voor zich. In 2002 heeft Maurice de kans met beide handen aangegrepen om de supermarkt aan de Kouvenderstraat in Hoensbroek van zijn ouders over te nemen en als ondernemer te gaan runnen.
Vanaf dat moment is hij helemaal in zijn element om samen met zijn teams te zorgen voor tevreden klanten. Bij ons in de winkels heb je de keuze uit wel 15.000 artikelen, variërend van A-merken tot de goedkope AH-Basic artikelen. Stuk voor stuk van prima kwaliteit, altijd vers aangevoerd en ruim voorradig. En zo verrassend voordelig, dat iedereen bij ons slaagt. Naast de dagelijkse boodschappen hebben we spectaculaire acties en unieke producten die je alleen bij AH-Kleijnen vindt.

Albert Heijn aan de Kouvenderstraat 100 in Hoensbroek sluit vrijdag 21 juni om 20:00 uur tijdelijk de deuren. De winkel van ondernemer Maurice Kleijnen wordt ingrijpend verbouwd en krijgt het allernieuwste concept van Albert Heijn. In de vernieuwde supermarkt is straks nog meer aandacht voor vers, lekker en gezond eten. Bovendien gaat het afrekenen sneller verlopen met Scan&Go-kassa’s. De feestelijke heropening, met een mooie ceremonie, vindt plaats op woensdag 3 juli om 12:00 uur.
“De verbouwing blijft binnen de bestaande muren, maar door een slimme indeling oogt de winkel overzichtelijk en ruim”, vertelt supermarktmanager Martijn de Liefde. “We krijgen een gloednieuw modern interieur en een groter assortiment.” Het team van Albert Heijn Kleijnen nodigt iedereen uit aanwezig te zijn bij de heropening op woensdag 3 juli. De verbouwing van Albert Heijn in Hartje Hoensbroek maakt onderdeel uit van een grote operatie van de supermarktketen.
20260613 HB Heropening Albert Heijn
Wat verandert er tijdens de verbouwing?
De vernieuwde winkel introduceert het allernieuwste concept van Albert Heijn met focus op vers, lekker en gezond eten, plus efficiënte afrekenmogelijkheden met Scan&Go-kassa’s. De indeling wordt slim georganiseerd zodat klanten sneller kunnen vinden wat ze zoeken en er meer ruime en overzicht is in de winkel.
Belangrijkste kenmerken van het vernieuwde formaat
- Groter assortiment met meer verse producten
- Sneller afrekenen dankzij Scan&Go
- Modern interieur en duidelijke indeling
- Aanpak met 15.000 artikelen van hoge kwaliteit
Praktische informatie voor klanten
De winkel sluit tijdelijk tijdens de verbouwing, maar de heropening belooft een fris en vernieuwd winkelbeeld met betere en snellere service. Maurice Kleijnen blijft trots op het familiebedrijf en nodigt iedereen uit om de heropening bij te wonen en de verbeteringen zelf te ervaren.
| Locatie | Opening/Sluiting | Kenmerken verbouwing |
|---|---|---|
| Kouvenderstraat 100, Hoensbroek | Sluiting: vrijdag 21 juni om 20:00; Heropening: woensdag 3 juli om 12:00 | Allernieuwste AH-concept, groter assortiment, betere indeling, Scan&Go |
De verbouwing blijft binnen de bestaande muren en maakt deel uit van een grotere operatie van de supermarktketen in Hoensbroek. Het team van Albert Heijn Kleijnen zet zich in om de verbeteringen soepel te laten verlopen en klanten tijdens de heropening van harte te verwelkomen.
tags: #albert #heijn #hoensbroek #verbouwing