De ALDI aan Abel Tasmanplein in Grootegast is het volgende filiaal dat wordt omgebouwd volgens de nieuwste winkelformule van de supermarktketen. De winkel is tijdelijk dicht voor verbouwing en opent later weer met een verbeterde winkelervaring, een overzichtelijke indeling en meer aandacht voor versproducten.
Deze nieuwe formule richt zich op een verbeterde winkelervaring met een overzichtelijke indeling en meer aandacht voor versproducten. De winkel krijgt een nieuwe lay-out waarbij groente, fruit, vis en vlees direct bij binnenkomst te vinden zijn. Ook de geur van ovenvers brood zal klanten al bij de entree verwelkomen. Vanwege de verbouwing sluit het ALDI-filiaal aan het Abel Tasmanplein tijdelijk de deuren.
De ALDI aan Abel Tasmanplein in Grootegast sluit tijdelijk voor de verbouwing. De winkel is vijf dagen gesloten, van zondag 11 mei tot en met donderdag 15 mei, om de aanpassingen volgens de nieuwste winkelformule door te voeren. Tijdens deze periode zijn klanten van harte welkom in nabijgelegen ALDI-filialen, bijvoorbeeld in Surhuisterveen of Zuidhorn, om daar hun boodschappen te doen. Op vrijdag 16 mei om 8:00 uur heropent de ALDI in Grootegast feestelijk haar deuren. Klanten kunnen dan kennismaken met de vernieuwde winkelindeling en het uitgebreide aanbod aan verse producten.
Advertentie voor de winkel: Natuurlijk wel, Aldi! Aan de Abel Tasmanplein 1 in het gebied Grootegast ligt ALDI. Zoek je in de categorie supermarkt een hotspot waar je kunt betalen met een creditcard, dan ben je hier aan het juiste adres. Goed nieuws, ALDI accepteert creditcards! Express (AMEX), Visa en Mastercard creditcard. Deze locatie is één van de locaties in Grootegast waar betaald kan worden met een creditcard.
Voor iedereen die boodschappen wil doen bij ALDI in Grootegast: de winkel opent op maandag tot en met vrijdag om 08:00 en sluit om 20:00. Op zaterdag zijn de openingstijden hetzelfde: van 08:00 tot 20:00. Op zondag is de ALDI korter open, een fijn moment voor wie in het weekend nog moet winkelen.
Bitternotities over betaalopties: Blue Miles of AMEX Rewards worden ook gespecificeerd. Natuurlijk wel, Aldi! Benieuwd naar andere ALDI-supermarkten in Nederland? Op onze merkpagina van ALDI lees je alles over de locaties van dit merk.
Voordat het zover was hebben partijen maandenlang met elkaar onderhandeld en die onderhandelingen zijn nu positief afgesloten. De gemeente is erg blij met dit behaalde resultaat. Het is de bedoeling dat Aldi in 2010 de nieuwbouw gaat betrekken. In het nieuwe centrum van Grootegast zullen onder meer 38 comfortabele appartementen verdeeld over 3 woonblokken in 8 variaties van 92 m2 tot 148 m2 worden gebouwd. Verder voorziet het plan in de bouw van 4 luxe parkwoningen met een oppervlakte van 143 m2 met een eigen parkeerplaats en met een terras op de 1e verdieping. De appartementen worden gerealiseerd boven de winkels en voorzieningen die op de begane grond komen. Voor de appartementen gelden prijzen vanaf € 193.200 vrij op naam. De verkoop van de appartementen en de parkwoningen is eind mei gestart en de belangstelling daarvoor is goed te noemen. Op 29 augustus a.s. zal er een informatiemarkt/woonbeurs worden gehouden en voor die tijd zal er nog een modelwoning worden geplaatst in de omgeving van het Marktterrein. Voor die datum wil Leyten het bouwwerk uitzetten en zullen bouwhekken worden geplaatst. De planning is dat het huidige onderkomen van de Rabobank in september wordt gesloopt en direct daarna zal het binnenterrein (Abel Tasmanplein) worden aangelegd om de bouw van de “Nije gast” vanuit een verharde omgeving mogelijk te maken.

Rondleiding door de nieuwe Aldi Vlissingen
- Openingstijden na verbouwing: ma-vr 08:00-20:00, zaterdag 08:00-20:00, zondag variabel
- Nieuwe lay-out gericht op versproducten bij binnenkomst
- Aanmelding en opening van het vernieuwde filiaal na verbouwing
| Onderwerp | Details |
|---|---|
| Duur verbouwing | 5 dagen (van zondag tot donderdag) |
| Openingsdatum na verbouwing | Vrijdag 16 mei om 08:00 uur |
| Vernieuwde features | Direct bij binnenkomst: groente, fruit, vis en vlees; geur van brood |
tags: #aldi #grootegast #verbouwing