De IJzeren Man: Specialist in Maatwerk Dak- en Gevelbeplating

De IJzeren Man is uw specialist in hoogwaardige en duurzame wand- en gevelplaten. Met een eigen zetterij produceren wij maatwerkplaten die naadloos aansluiten bij elk bouw-, verbouw- of renovatieproject. Dit maatwerk voorkomt materiaalverlies, verkleint de kans op fouten op de bouwplaats en maakt het bouwproces sneller en efficiënter.

Overzicht van diverse soorten gevelplaten in verschillende kleuren en profielen

Breed Assortiment en Hoge Kwaliteit

Onze platen zijn leverbaar in diverse kleuren, profielen en materiaalsoorten, waardoor er altijd een oplossing is die past bij de stijl en functie van uw gebouw. Dankzij de robuuste kwaliteit en strakke afwerking blijven onze gevelplaten jarenlang mooi en betrouwbaar. Bij De IJzeren Man staan kwaliteit en betrouwbaarheid voorop. Ons uitgebreide assortiment omvat een brede keuze aan producten in diverse kleuren en materiaalsoorten, zodat u altijd de perfecte oplossing vindt voor uw project.

Met een ruime voorraad en korte levertijden houden wij uw planning op koers. Kies voor de kracht van staal met de looks van een echt dak. Onze dakpanplaten zijn licht in gewicht, eenvoudig te monteren en bestand tegen stormschade. Leverbaar tot 6 meter lengte en compleet met alle hulp- en montagestukken voor het perfecte resultaat. U kunt ook bij ons terecht voor Klikfels en Alucobond daksystemen.

Maatwerkproductie in Eigen Zetterij

Dankzij onze eigen zetterij kunnen wij plaatmateriaal voor daken en wanden exact op maat en in elke gewenste vorm produceren, met de garantie van vakmanschap. Met onze eigen moderne zetterij maken wij echt het verschil. Hier bewerken wij dak- en gevelplaten volledig op maat, zodat ze perfect aansluiten bij uw bouwproject. Dat levert niet alleen snelheid op tijdens de uitvoering van een bouwproject, maar voorkomt ook kostbare fouten op de bouwplaats die het proces onnodig zouden vertragen. Dankzij ons maatwerk bespaart u bovendien op materiaal: geen overbodige of verkeerd bestelde platen, maar precies wat u nodig heeft.

Interieur van de zetterij met machines voor het bewerken van metaalplaten

Dakgoten: 100% Maatwerk op Locatie

Dakgoten maken en monteren wij op locatie. 100% maatwerk dus! Hiermee voorkomt u foutieve bestellingen en retouren. Met de dakgoten van De IJzeren Man kiest u voor zekerheid en kwaliteit. Naadloos ter plaatse geproduceerd tot wel 30 meter uit één stuk, waardoor lekkages geen kans krijgen. Verkrijgbaar in vele kleuren, compleet met bijpassende hulpstukken en keuze uit aluminium of pvc afvoeren. Onze kracht? Maatwerkproductie en montage op locatie bij uw bouw-, verbouw- of renovatieproject. Zo bent u altijd verzekerd van een perfect passende oplossing, zonder vertraging in het bouwproces.

Ervaring en Expertise

De IJzeren Man staat al ruim vier decennia bekend om zijn expertise in stalen dak- en wandbeplating. Sinds 2022 maakt het bedrijf deel uit van de Cold Care Group, maar de eigen identiteit en regionale focus blijven behouden. "We zijn onderdeel van een grotere organisatie en profiteren van schaalvoordelen bij inkoop, maar we opereren zelfstandig", vertelt directeur Erik-Jan Wijnstra. De IJzeren Man levert een breed scala aan producten: van ongeïsoleerde dakplaten tot volledig geïsoleerde sandwichpanelen. Het bedrijf is actief op zowel grootschalige projecten als bij particuliere opdrachten.

"Onze kracht ligt in de combinatie van maatwerk én seriewerk", legt bedrijfsleider Arjen Veenstra uit. "Voor grote hallen werken we vaak seriematig, maar voor bijvoorbeeld een stalen Felsdak op een woning leveren we maatwerk. Die flexibiliteit reikt verder dan de productie. De IJzeren Man levert niet alleen materialen, maar voert ook complete projecten uit: van transport tot montage." Wijnstra: "Bij een staalconstructie komen wij om de klant te helpen alles waterdicht te maken. Een mooi voorbeeld zijn de bekende houten bruggen in Sneek."

Voorbeeld van een afgerond project met De IJzeren Man dak- en gevelbeplating

Samenwerking en Partnerschap

Het klantenbestand is breed: van particulieren en eenmanszaken tot grote bouwbedrijven en de voedingsindustrie. "We hebben een hele vaste klantenkring. Voor Friso Bouwgroep en Bouwgroep Dijkstra Draisma mogen we zelfs hun eigen panden helpen (ver)bouwen. Dat zegt veel over het vertrouwen dat ze in ons hebben. Zo'n band hebben we ook met klanten zoals Ausnutria en Friesland Campina", aldus Wijnstra. Veenstra benadrukt dat ook kleinere projecten belangrijk zijn: "We vinden het net zo mooi om een groot bedrijfspand van een dak te voorzien als om een enkel botenhuis te bouwen."

Dankzij de nauwe samenwerking met Stinstra Kozijnen kan een heel compleet pakket worden aangeboden: van kozijnen tot dak- en gevelbeplating. "Klanten hebben dan één aanspreekpunt en wij kunnen alles in één keer leveren. Dat is een groot voordeel, zowel voor ons als voor de klant", zegt de directeur.

Team en Werkcultuur

Het team van De IJzeren Man staat bekend om zijn nuchtere mentaliteit en ‘leveren wat je belooft’. Wijnstra: "Voormalig eigenaar Albert Holtrop zei altijd: wij verkopen hier no nonsens. Zo is het nog steeds, we zijn aanpakkers en harde werkers. Tegelijkertijd is uitbreiding welkom. "We zijn altijd op zoek naar jonge aanwas, van werkvoorbereiders tot montagemedewerkers", vertelt Veenstra. "We zoeken mensen die technisch onderlegd zijn, maar ook gedreven en collegiaal."

Veiligheid en nette werkomstandigheden staan ook hoog in het vaandel. "We zijn VCA-gecertificeerd en werken met eigen materiaal. We vinden het belangrijk dat alles klopt en dat iedereen schoon en veilig werkt", aldus Veenstra.

Van grondstof tot staal - Hoe wij staal maken in IJmuiden

Kwaliteitsgarantie en Certificering

"De IJzeren Man" beschikt over een goed geoutilleerde zetterij, waar alle benodigde hoek- en afwerkprofielen in eigen beheer worden geproduceerd. Bovendien heeft het bedrijf ook de beschikking over een profielwals voor het leveren en aanbrengen van aluminium goten. "De IJzeren Man" is aangesloten bij de branchevereniging D.W.S. (Dak en Wandsystemen), welke zich permanent inzet voor de verbetering van de kwaliteit en de veiligheid in de beplatingbranche. Om permanent kwaliteit te leveren hebben alle monteurs van het montagebedrijf de montageopleiding van DWS / Kettlitz gevolgd evenals de basisveiligheid VCA.

Projecten

  • 02 Houkesloot uitbreiding kantoor
  • 02 Kijlstra Ambulancepost
  • 02 Nieuwbouw Bedrijfspand Rein Vastgoed BV

Offerte Aanvragen

Vraag vandaag nog snel en eenvoudig een offerte aan. Wij reageren zo snel mogelijk en zeker binnen één werkdag.

tags: #de #ijzeren #man #dak #en #gevel