Albert Heijn Dokkum verbouwing: planning, veranderingen en opening

RTV NOFDOKKUM - De Albert Heijn aan de Koophandel 7 in Dokkum wordt binnenkort verbouwd. De werkzaamheden starten op donderdag 2 oktober. Vanaf 16.00 uur sluit de winkel tijdelijk de deuren. Het pand krijgt een nieuwe indeling, waardoor de ruimte in de supermarkt beter benut kan worden. Ook wordt het assortiment uitgebreid, met extra aandacht voor verse producten. De heropening staat gepland op woensdag 15 oktober om 11.00 uur. De verbouwing betekent onder meer dat het versplein wordt vernieuwd en vergroot. Klanten vinden daar straks een ruimer aanbod aan groente, fruit, verspakketten en maaltijden. Met een systeem van fijne verneveling blijven producten langer vers. Ook de bakkerij en andere afdelingen krijgen een opknapbeurt.

Historie en familie in het vak

Nanne van der Schaaf stamt uit een echte kruideniersfamilie. Zijn vader had supermarkten in Burgum en Damwâld. Ook bij Nanne zat het ondernemen en zeker in combinatie met levensmiddelen in het bloed. Hij startte in 2009 zijn eerste supermarkt, een C1000 in Dokkum. Deze winkel verhuisde naar de Koophandel. In 2012 ging Nanne verder met Albert Heijn.

Vernieuwing en opening

“Onze vernieuwde winkel zal helemaal up-to-date zijn, maar uiteraard wel met de klantvriendelijkheid als vanouds. Zo kunnen we weer jaren vooruit”, aldus de ondernemer.

Op woensdag 15 oktober gaat de supermarkt weer open. Heb jij nieuws of een opmerking? Onder grote belangstelling ging vandaag de Albert Heijn van franchiser Nanne van der Schaaf na een flinke verbouwing weer open. De winkel is binnenin veel ruimer en klanten vinden er een groter versaanbod. Ook kun je voortaan met contant geld afrekenen bij de zelfscan. Bij de opening was het lekker druk. "Ik denk dat er in het eerste uur wel meer dan 500 bezoekers waren", vertelt Nanne van der Schaaf. "Klanten vinden onze winkel overzichtelijker en mooier. De verbouwing is zo veel als mogelijk circulair uitgevoerd. Wat nog bruikbaar is, kwam terug. De rest werd vervangen. Nieuw is de verse koffie to go in de hal. Je hoeft hiervoor dus niet de hele winkel door: ideaal voor klanten die onderweg zijn. Ook vind je er een fraai assortiment bloemen, planten, potten, vazen en kunstbloemen, alsmede een Gall & Gall gemak.

Albert Heijn Dokkum begint maandag 20 oktober met een bijzondere actie. Toen de winkel sloot om te worden verbouwd bleven er veel verse producten en diepvries over. Nanne van der Schaaf: "Die hebben we natuurlijk niet weggegooid. Alles ging naar Voedselbank Dokkum. Hun vrijwilligers reden twee keer een bestelbus vol met onder andere groente, vlees en zuivel van onze winkel naar de voedselbank.

Openingstijden en bedrijfsresultaat

Albert Heijn Dokkum, aan de Koophandel 7, is open op maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 21.00 uur.

De Albert Heijn van ondernemer Nanne van der Schaaf gaat verbouwen. Dat begint op donderdag 2 oktober als de winkel aan Koophandel 7 om 16.00 uur tijdelijk dichtgaat. Het pand wordt vervolgens opnieuw ingedeeld waardoor het in de supermarkt veel ruimer zal zijn. Nanne van der Schaaf stamt uit een echte kruideniersfamilie. Zijn vader had supermarkten in Burgum en Damwâld. Ook bij Nanne zat het ondernemen en zeker in combinatie met levensmiddelen in het bloed. Hij startte in 2009 zijn eerste supermarkt, een C1000 in Dokkum. Deze winkel verhuisde naar de Koophandel. In 2012 ging Nanne verder met Albert Heijn. "Onze vernieuwde winkel zal helemaal up-to-date zijn, maar uiteraard wel met de klantvriendelijkheid als vanouds. Bij de vernieuwde Albert Heijn Dokkum kunnen klanten terecht voor echt alles voor ontbijt, lunch, borrel en avondeten. De winkel krijgt een groter versplein waar je onder andere heel veel groente, fruit, verspakketten, maaltijden en snoepgroenten vindt. Met dry-misting, een fijne verneveling van water, blijft alles langer vers. Ook de bakkerij en de andere afdelingen ondergaan een flinke opfrisbeurt. Er komt een bijzonder assortiment bloemen, planten, potten, vazen en kunstbloemen. Nanne van der Schaaf: "Ons winkelteam staat woensdag 15 oktober om 11.00 uur helemaal klaar om iedereen een warm welkom te heten in de vernieuwde supermarkt." Bij de opening is ook de Albert Heijn-hamster aanwezig. Wie wil, kan met deze bekende, levensgrote mascotte op de foto.

Filiaal en sociale betrokkenheid

DOKKUM - De Albert Heijn van ondernemer Nanne van der Schaaf gaat verbouwen. De winkel aan de Koophandel 7 in Dokkum gaat vanaf 2 oktober een week lang dicht. Ook krijgt Albert Heijn Dokkum een groter assortiment met veel meer verse producten. Nanne van der Schaaf stamt uit een echte kruideniersfamilie. Zijn vader had supermarkten in Burgum en Damwâld. Ook bij Nanne zat het ondernemen en zeker in combinatie met levensmiddelen in het bloed. Hij startte in 2009 zijn eerste supermarkt, een C1000 in Dokkum. In 2012 ging Nanne verder met Albert Heijn. "Onze vernieuwde winkel zal helemaal up-to-date zijn, maar uiteraard wel met de klantvriendelijkheid als vanouds. Nanne van der Schaaf: "Ons winkelteam staat woensdag 15 oktober om 11.00 uur helemaal klaar om iedereen een warm welkom te heten in de vernieuwde supermarkt." Bij de opening is ook de Albert Heijn-hamster aanwezig. Wie wil, kan met deze bekende, levensgrote mascotte op de foto.

Infographic: Tijdlijn verbouwing Albert Heijn Dokkum
Onderwerp Details
Start verbouwing donderdag 2 oktober om 16:00
Heropening woensdag 15 oktober om 11:00
Locatie Koophandel 7, Dokkum
Belangrijke veranderingen nieuwe indeling, groter versplein, uitbreiding assortiment, dry-misting

tags: #albert #heijn #dokkum #verbouwing