Laminate en houten vloeren koop je goedkoop bij BeBo Parket en worden aan huis bezorgd.
Houten vloeren maken wij in onze eigen fabriek.
Laminaat importeren wij uit heel de wereld. Wij kijken daarbij naar de nieuwste trends en kleuren die momenteel in zijn. Ook focussen wij ons op de kwaliteit van de laminaat en houten vloeren.
Populaire laminaatvloeren en kenmerken
Laminaat is op dit moment heel populair en goedkoop ten opzichte van de traditionele parketvloeren.
Laminaat heeft weinig onderhoud nodig en gaat lang mee.
Alle laminaatvloeren worden door onze inkopers rechtstreeks bij de fabriek ingekocht waardoor wij altijd de laagste prijs kunnen garanderen.
Koop je laminaat bij BeBo Vloeren en zie je ergens anders een goedkopere aanbieding? Dan betalen wij het prijsverschil terug en passen wij de prijs naar beneden aan.
Laminaat varianten en prijzen
Laminaat Grijs I.c.m. ondervloer I.c.m. € 0,58 incl. Prijs geldig i.c.m.
Laminaat Eiken I.c.m. ondervloer I.c.m. € 0,58 incl. Prijs geldig i.c.m.
Warm Bruin Laminaat I.c.m. ondervloer I.c.m. € 0,58 incl. Prijs geldig i.c.m.
Laminaat Wit I.c.m. ondervloer I.c.m. € 1,19 incl. Prijs geldig i.c.m.
Beige laminaat Beige laminaat een mooie lichte vloer met een zandkleur die bij elk interieur past door de intense warme kleuren. I.C.M. I.C.M. € 2,40 incl. Prijs geldig i.c.m. € 4,82 incl. Prijs geldig i.c.m. € 6,03 incl. Prijs geldig i.c.m.
Visgraat laminaat Laminaat in visgraatvorm gelegd. Deze laminaatvloer heeft de uitstraling van een Hongaarse punt. Dat is een speciale visgraatvloer. I.C.M. I.C.M. € 10,87 incl. Prijs geldig i.c.m.
Populaire houten vloeren en productieproces
Houten vloeren worden door BeBo Vloeren in eigen beheer gemaakt. Van het zagen van de boom tot het verzagen van de planken.
In onze schaverij verzagen wij de planken tot vloerdelen en voorzien deze van een veer en groef. Daarna gaan ze vanuit de drogerij naar de kleurfabriek waar de houten parketvloer in de gewenste kleur wordt afgewerkt.
€ 8,45 incl. Prijs geldig i.c.m. Prijs geldig i.c.m. Prijs geldig i.c.m. € 21,76 incl. Prijs geldig i.c.m. € 21,76 incl. Prijs geldig i.c.m. € 22,97 incl. Prijs geldig i.c.m. € 24,18 incl. Prijs geldig i.c.m.
Populaire PVC vloeren en voordelen
PVC-vloeren zijn erg in trek. Deze onderhoudsvrije PVC-vloer verdringt de laminaat en houten vloeren steeds meer.
PVC gaat langer mee dan de vinylvloer. De voordelen zijn meer dan de nadelen en de prijs is een stuk goedkoper door de lange levensduur van dit product.
PVC varianten en prijzen
Grijze PVC-vloer I.c.m. € 2,40 incl. Prijs geldig i.c.m.
Landelijke PVC-Vloer I.c.m. € 2,40 incl. Prijs geldig i.c.m.
Moderne PVC-vloer I.c.m. € 2,40 incl. Prijs geldig i.c.m.
Rustieke PVC-vloer I.c.m. € 3,61 incl. Prijs geldig i.c.m.
PVC-Vloer wit gerookt I.c.m. € 3,61 incl. Prijs geldig i.c.m.
Rustige PVC-vloer I.c.m. € 3,61 incl. Prijs geldig i.c.m.
PVC-vloer warm beige I.c.m. € 6,03 incl. Prijs geldig i.c.m.
Beige plak PVC I.c.m. € 9,66 incl. Prijs geldig i.c.m.
Klantervaringen en ervaringen met service
Waarom wij keihard de goedkoopste zijn? Kijk mee!
Dat we bekend staan als ‘Keihard de Goedkoopste’ vloerenleverancier, is misschien geen verrassing.
Na wat googlen vond ik dit bedrijf. Het is alleen voor een hele reis dus zou graag wat ervaringen horen als die er zijn.
Wij zijn op zoek naar een licht eiken vloer. Bedoel je Beboparket? Wij hebben daar onze duoplank eiken vloer vandaan. Was een stukje voordeliger dan bij drie andere winkels waar we zijn geweest, zeker aangezien wij planken hebben van 26 cm breed. Inclusief lijm en olie betaalden we €52 per m2, exclusief leggen. Mijn man en schoonvader hebben de vloer zelf verlijmd gelegd. Alsnog niet heel goedkoop, maar komt ook door het type vloer en de dikte van de toplaag (weet niet exact hoeveel mm we hebben maar het is een variant die je nog twee keer kan opschuren). Verder, heel blij mee! Werd bezorgd op het aangegeven tijdstip en we zijn goed geholpen in de winkel.

Het is wel echt ontzettend druk daar, zeker op zaterdag. Wij waren er al om 7:30 uur, direct toen de winkel open ging en we moesten zelfs al even wachten tot we aan de beurt waren. Azi! Wij hebben ook een vloer van Bebo en zijn heel tevreden. Wij zijn niet op zaterdag gegaan, mijn ouders hebben ook een vloer van bebo en gaven ook aan dat het zaterdags enorm druk is. Het klopt dat het een beetje tokki is en het ziet er niet heel netjes uit zoals een wat duurdere woonwinkel maar de prijzen zijn heel leuk!
Onze vloer ligt er net een half jaar in dus daar kan ik nog niet over oordelen maar de vloer bij mijn moeder is na 6 jaar nog heel mooi. Ik ben er ook geweest, vond het erg tegenvallen (ook ruim 1.5 uur voor gereden dus helemaal balen) en ook niet zo goedkoop (er komt nog btw bij de prijs waarmee ze adverteren).
Dank jullie wel voor jullie reactie! Azi heb je toevallig een foto? Jaaa prachtige vloer! Naar zoiets zijn wij ook opzoek! Dank voor je reactie. Als je een minder dikke toplaag zou kiezen en minder brede planken, daalt de prijs ook enorm hoor. Eigenlijk is die toplaag niet nodig voor de bovenverdieping, maar qua totaalprijs waren we alsnog een stuk voordeliger uit bij Bebo dan smallere planken van de goedkoopste soort in drie andere winkels.
Super winkel .. vriendelijk personeel .. verpakking wat nog niet open retour .. zonder moeilijkheden .. Kom je binnen gelijk of de klanten wat willen drinken .. Een super fijne winkel. Waar de binnenkomst al heel bijzonder is,dat je er gratis wat te eten en te drinken krijgt. Verder goede uitleg. Fijn en vakkundig personeel. Wij hebben eiken lamellen parket gekocht voor onze kamer, de jonge man kwam op de afgesproken tijd. De vloer is keurig en netjes en precies gelegd. De vloer was in een halve dag gelegd.

We hebben een pvc vloer gekocht. Goede service, fijne mensen die bij ons thuis kwamen. Wij hebben een prachtige pvc-c lick vloer gekocht. Ruim 120 m2. Vanaf het moment van koop t/m het moment van het leggen van de vloer, alleen maar positieve ervaringen. Meedenken, afspraken nakomen en zeer prettige personen. Vloer was snel uitgezocht dankzij deskundige verkoopster. Vloer is zeer netjes en snel gelegd door professionele vloerlegger.
In maart 2018 heb ik bij BEBO in Vriezenveen voor mijn te betrekken woning ongeveer 100 m2 laminaat gekocht. Bebo zou het laminaat ook leggen. Een week voor de legdatum werd het laminaat op de juiste plaats afgeleverd. Toen personeel van BEBO een week later kwam leggen, bleek de vloer niet effen genoeg. (Er was niets van gezegd) 2.700 euro (egaline, verlenging huur, uitstel verhuizing) later werd het laminaat alsnog gelegd. Toestand nu: plakplinten laten los en ik moet ze opnieuw bevestigen, maar nu met kit. Wat erger is: er waren geen rozetten, en geen dilatatiestrips. De afwerking rond de voordeurmat en nog erger van de radiator put in de woonkamer was erbarmelijk. Het bedrijf BEBO heeft dit probleem naar tevredenheid aangepakt en opgelost. Ik ben heel tevreden over Bebo, vanaf begin van het kopen van mijn pvc tot levering. Wederom uitstekend werk geleverd. De vloer eerst netjes geëgaliseerd en een dag erna is de pvc-vloer vakkundig gelegd. Lekker snel en gewoon goed.
Wij hebben een vloer gekocht bij BeBo Parket. Zijn zeer tevreden het is laminaat brede planken en in visgraat gelegd. De mannen Koen en Arjan hebben vakwerk geleverd. Het is met zorg en vakkennis gelegd. Het zijn toppers. Trap overzet treden gekocht goede telefonische service medewerkers denken graag mee. Strak ingelegd nauwelijks afval/vuil in huis.

We hebben 2 trappen laten bekleden met PVC (traprenovatie) en zijn hier uitermate tevreden over. 1 open trap is rondom gedaan en er is geen naad zichtbaar. Pvc traprenovatie laten uitvoeren. Het ziet er prachtig uit: open trap treden en stootborden en open trap treden rondom laten bekleden. Het is zeer netjes gerenoveerd! Ook het kitten is erg netjes gedaan. Het werk was in 2 dagen gedaan.
Eiken lamelparket gekocht tegen een zeer scherpe prijs, daar waren we erg blij mee! Alleen toen we nog 1 pak bij wilden bijbestellen werd er niet meegedacht: het was niet op voorraad en het zou een maand duren voordat het met een andere bestelling meegeleverd kon worden. Er werden geen oplossingen aangedragen en niet meegedacht. Pas na lang aandringen kregen we adressen waar we als particulier hetzelfde parket konden bijbestellen. Communicatie na aankoop was zeer duidelijk en correct. Alle afspraken (levering, montage) werden perfect nagekomen. Een kapotte trede werd supersnel opnieuw geleverd zodat de monteur gewoon zijn werk af kon maken. De monteur overtrof onze verwachtingen qua netheid, kwaliteit en communicatie. De mensen van Bebo zijn vriendelijk, deskundig en als het even toch niet meezit. Kortom: een hele dikke aanrader.
Een kapotte trede werd supersnel vervangen en de monteur werkte netjes, accuraat en zorgvuldig. De parketlegger was keurig op tijd en heeft de vloer netjes en strak gelegd en afgewerkt. Al het afval heeft hij keurig bij elkaar gezet en opgestapeld.
We hebben vandaag onze tweede vloer gekocht, eerst een PVC voor de keuken en de berging, deze bevalt prima, en geen klachten. Voor de tweede keer met Bebo in zee voor een pvc visgraat vloer. De eerste keer was perfect. Nu de ervaring iets minder. Onduidelijkheid over wel of niet afkitten en slordig met plinten plaatsen. Heb een en ander zelf moeten aanpassen/corrigeren. Bij de aanschaf van de vloer heel duidelijk aangegeven dat de vloer over de gehele benedenverdieping zou komen te liggen. Dus in de hal, de keuken en de huiskamer, en nadrukkelijk aangegeven dat het een houten vloer was. Geen probleem, als er maar een 5mm ondervloer zou komen te liggen. We hebben een dure pvc visgraatvloer aangeschaft. Bovenop de oude parketlaag en een 5mm overvloer gelegd. De eerste weken lag het er prachtig bij. Na ongeveer 2 weken verschenen de eerste deuken in de vloer. Contact opgenomen met de klantenservice. Zij gaven de schuld aan het slechte leggen van de vloer en wilden wel één nieuw pak toesturen ter vervanging. Dan zouden wij dus de gehele vloer eruit moeten halen en weer opnieuw moeten beginnen, terwijl dit volgens het advies van de verkoper gelegd is. Het ging niet om het leggen van de vloer, maar om de kwaliteit van de vloer. Die is super slecht. Geen reactie meer op gekregen. Het is daar in Vriezeveen echt alleen te doen om zo snel mogelijk heel veel te verkopen. Alsof de verkoper een bonus krijgt voor iedere verkochte vloer. Je wordt bij binnenkomst al “gelijmd” met koffie, thee, frisdrank, snoep, broodjes en zelfs de patat komt er aan te pas, maar de service is, als je de vloer zelf legd, super slecht. Wij halen er nooit meer een vloer uit BeBo.

Vloer uitzoeken kregen we geen kleurstaal mee, jammer. De geleverde vloer was op tijd. Halverwege de 2e legdag gaat de legger spontaan weg. Er is niet 1 contactpersoon, maar je hebt contact met veel verschillende mensen die je dan kunnen helpen. Jammer dat er ook onjuistheden worden verteld waarom de legger ineens vertrekt. Dit werkt natuurlijk niet prettig, je merkt dat de mensen van Bebo ook geen directe invloed hebben op planning. Gevolg: circa 8 weken later wordt de vloer pas afgelegd. Fam. G. Leusink.
We hebben in juni 2021 een traprenovatie set gehaald bij Bebo en laten uitvoeren door de vakmannen van Bebo. We zijn blij met het eindresultaat. Binnenkomst wordt je goed verzorgd. Loop wel altijd even goed na of de bestelling compleet is afgeleverd en meld dit meteen. Er kan altijd wat mis gaan namelijk, dat was bij ons gebeurd. Dit was ons als minder leuk ervaren. Bebo komt toch met een geschikte oplossing als er, wij zijn blij met de oplossing.
Vloer gekocht bij Bebo. Erg fijn geholpen en direct berekend wat de kosten zouden zijn en wanneer de vloer gelegd zou kunnen worden. Alles geheel volgens afspraak verlopen en ook de persoon die de vloer kwam leggen was prettig in de omgang. Vloer is erg netjes gelegd. Ontzettend goed geholpen door Jesse, Ruth en Pim. Geslaagd voor de vloeren 3 etages, traprenovatie en tegels voor de badkamer en toilet. Super bedankt voor jullie geduld van deze twijfelaar.
Het is even rijden maar zou jullie aan iedereen aanraden! Hallo, wij zijn goed geholpen bij Bebo en de vloer is super mooi gelegd. Geen goede ervaring met Bebo. Het uitzoeken van de vloer ging prima! Maar het leggen van de vloer was een drama. Op de afgesproken data was er niemand. De legger kwam een dag later, hier was ik niet over ingelicht. Toen de legger er wel was, besloot de legger na 1 uur werken te vertrekken, omdat de kwaliteit van het pvc niet voldoende was. Hij liet ons achter in de kou en zonder een oplossing. Zo snel mogelijk contact gezocht met Bebo. Meerdere keren gebeld, maar kreeg geen reactie. Uiteindelijk kregen we aan het einde van de dag telefoon, de volgende dag zouden er nieuwe leggers komen met een nieuwe lading pvc. Het heeft ons veel stress gekost! Blij dat het uiteindelijk is opgelost.

Deze week een top vloer gekocht bij Bebo. Mensen met productkennis. Echt een aanrader als jezelf nog niet uit bent wat je van vloer moet nemen. Aanvulling ontvangen 13 mei 2021: Super tevreden. Een prachtige vloer van Bebo gekocht alleen koop hier nooit onderhoudsolie. De hele vloer is naar de maan omdat de olie verf afgeeft en nu helemaal wit is geworden. Om de vloer weer goed te krijgen kost ons dat 1500 euro. Geen garantie op olie dus geen tegemoetkoming van BeBo.
Wij hebben een traprenovatie gekocht! Deze hebben wij laten plaatsen en dat is keurig gedaan! Na afloop zelfs alles keurig opgeruimd!

Goedkoop laminaat laten leggen. Wij hebben bij Bebo een PVC vloer gekocht. Helaas kan gebeuren moesten we nieuwe vloer uitzoeken, omdat wat we uitgezocht hadden niet de kwaliteit had die Bebo voor ogen had. Bij Bebo parket een vloer gekocht, inderdaad vriendelijke mensen, scherpe prijzen...
Tegenwoordige samenvatting en aanbevelingen
De ervaringen variëren van zeer positief tot kritisch, maar over het algemeen wordt waarde gehecht aan scherpe prijzen, klantvriendelijk personeel en snelle levering.
De service bij levering en leggen is vaak positief genoemd, maar er zijn ook meldingen van plooitjes in communicatie, planning en afwerking.
BeBo Parket biedt een breed scala aan vloerproducten aan, waaronder laminaat, houten vloeren en PVC, met verschillende kleur- en legopties.
tags: #bebo #parket #oplichting