Wij verkopen veel eiken vloerdelen. Door de jaren heen hebben wij restpartijen verzameld. Dit is soms doordat leveranciers niet meer bestaan, schaving en passing van de nieuwe partijen anders zijn. Een restpartij eiken vloerdelen is een partij die niet meer past bij onze huidige voorraad. De planken passen niet meer, of zijn anders qua maatvoering. Een restpartij is vaak een kleinere hoeveelheid hout, maar kan ook soms wat meer vierkante meters zijn (zoals 60 of 70 m2).
Bij een restpartij koopt u een goede kwaliteit houten vloer. Het is alleen niet meer mogelijk om bij te bestellen. Daarnaast is er maar een beperkte hoeveelheid aanwezig dus hiervoor geldt op=op. Bij restpartijen is wel de regel dat u de hele partij bij ons afneemt. Het is dan helaas niet mogelijk om maar een deel af te nemen. De prijzen van een restpartij zijn altijd lager dan de vloeren vanuit onze standaard voorraad. Dit komt doordat ze niet meer bij te bestellen zijn en omdat u de hele partij moet afnemen. Het is wel verschillend wat voor prijs wij berekenen. Dit is afhankelijk hoe de vloer is, ligt deze hier al lang, is het een grotere hoeveelheid of maar 10 m2.
In onze webshop vermelden wij alle outlet en restpartijen. Voor al deze partijen geldt dat er maar 1 beschikbaar van is, dus er geldt op=op. Wilt u een partij bekijken, reserveren of bestellen, neem dan altijd even contact met ons op. Dan controleren wij of deze er nog staat. Het kan zijn dat net een paar uur voor u iemand deze partij heeft gekocht. Wij ruimen ons magazijn op en bieden daarom verschillende restpartijen parketvloeren tegen zeer aantrekkelijke prijzen aan!
Belangrijke stukken uit ons aanbod
- EIKEN VISGRAATPARKET - 62m2 Afmeting: 90 x 450 mm. 1e Keus sortering, 12 mm dik met toplaag van 4 mm. In de kleur 2x Gerookt Wit of Naturel geolied. Prijs inclusief leggen: € 80,- p/m2 (incl. BTW). Meeneemprijs: € 60,- p/m2 (incl. BTW).
- EIKEN VISGRAATPARKET - 43,50m2 Afmeting 90 x 450 mm. Rustiek A sortering, 15 mm dik met een toplaag van 4 mm. In de kleur Wit of Naturel geolied. Prijs inclusief leggen: € 80,- p/m2 (incl. BTW). Meeneemprijs: € 60,- p/m2 (incl. BTW).
- WALNOOT PLANK - 90m2 Walnoot plank in wisselende breedtes. 20 mm dik met een toplaag van 6 mm. Onbehandeld of Naturel geolied. Prijs inclusief leggen: € 140,- p/m2 (incl. BTW). Meeneemprijs: € 120,- p/m2 (incl. BTW).
- WEATHERD MAPLE PLANK - 19,40m2 Plank 190 mm breed. 15 mm dik met een toplaag van 4 mm. Meeneemprijs: € 60,- p/m2 (incl. BTW).
In onze webshop staan alle outlet- en restpartijen vermeld. Voor al deze partijen geldt dat er maar 1 beschikbaar van is, dus op=op. Wilt u een partij bekijken, reserveren of bestellen, neem dan altijd even contact op. Dan controleren wij of deze er nog staat. Het kan zijn dat net een paar uur voor u iemand deze partij heeft gekocht.
Waarom restpartijen aantrekkelijk zijn
Onze restpartijen bieden een interessante combinatie van kwaliteit en prijs. De vloer is vaak van A- of AB-Rustiek/ select-niveau, maar de restpartijen kunnen qua maatvoering of afwerking afwijken van ons standaardassortiment. De prijs is altijd lager dan reguliere voorraden, mede doordat de partij niet meer bij te bestellen is en omdat u de hele partij moet afnemen. Voorzieningen zoals levering en leggen kunnen tegen meerprijs geregeld worden.
Hoe de prijs wordt bepaald
De prijs van een restpartij kan variëren afhankelijk van:
- hoe de vloer eruit ziet (kleur en afwerking)
- hoe lang de partij in ons magazijn ligt
- de totale hoeveelheid (bijv. 10 m2 versus 60-70 m2)
- of de vloer direct legbaar is of nog afgewerkt moet worden
Restpartijen zijn beperkt beschikbaar en wij adviseren om direct contact op te nemen bij interesse. Reken erop dat de partij mogelijk net verkocht is voordat u belt.
Praktische stappen om een restpartij te selecteren
- Bekijk de restpartijen in onze webshop en let op “OP=OP”.
- Neem contact op met ons om te controleren of de partij er nog is.
- Bespreek prijs en leveringsopties. Besef dat levering en leggen aparte kosten kunnen hebben.
- Maak een reservering of koop de partij volledig als er interesse is. U neemt dan de gehele partij af.
- Accepteer de meeneem- of leggingopties en regel indien nodig een installatie door ons team.
Extra opties en showroombezoeken
Kom gerust langs in onze showroom om onderstaande en de rest van het aanbod restpartijen te bekijken. Wij helpen u graag verder, dus aarzel niet.
Overige notities over hergebruik en toepassing
Ga je je woning een makeover geven of ga je verhuizen en wil je de huidige vloer vervangen? Dan kun je nadenken over hergebruik of verkoop van de vloer. Zwevende vloeren kunnen vaak hergebruikt worden; verlijmde vloeren niet zonder meer. Als u de vloer wilt verkopen, is dit een uitstekende manier om afval te beperken en iemand anders blij te maken.

Ben je benieuwd naar advies over jouw toekomstige vloer? Wij helpen je graag verder!

Wil je een partij bekijken, reserveren of bestellen, neem altijd even contact op zodat wij de beschikbaarheid kunnen controleren. Het kan zijn dat net voor jou iemand deze partij heeft gekocht.
Heemstede Parket - Vloeren installeren in een volle ruimte
Samenvatting van enkele kernpunten
- Restpartijen zijn vloeren die niet meer passen bij onze huidige voorraad, vaak door maatverschillen of verouderde leveranciers.
- Op=Op en hele partij afname is vereist bij restpartijen.
- Prijzen liggen lager vanwege niet-bijbestelbaarheid en de volledige afname.
- In de webshop staan alle outlet- en restpartijen vermeld; reserveer of bestel via contact met ons.