Weijs isolatie leunen: geschiedenis, specialisaties en groeistrategieën in de isolatiebranche

Al sinds 1998 is AWI Isolatiebedrijf hét bedrijf voor al uw isolatiewerkzaamheden. Appie Weijs Isolatiebedrijf (AWI) startte het bedrijf als vennootschap onder firma (VOF) in Leunen. Daar groeide het bedrijf uit tot een regionale partner in isolatiewerkzaamheden. AWI Isolatiebedrijf is nog steeds gevestigd in Leunen. Onze vestiging is inmiddels voorzien van een moderne professionele werkplaats. In combinatie met onze zeer bekwame medewerkers is dit de kracht van AWI Isolatiebedrijf. Hierdoor zijn we enorm flexibel. Uiteraard is ons bedrijf VCA-gecertificeerd.

A.W.I. Isolatiebedrijf BV is een isolatiebedrijf uit Leunen gevestigd op Veulenseweg 4 in de provincie Limburg. A.W.I. Het bedrijf is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Het KvK-nummer is 70335257 en de ondernemingsvorm is een Besloten Vennootschap. De vestiging te Veulenseweg 4 telt 1 werknemer.

Door je woning te isoleren verlaag je de stookkosten en verhoog je de waarde van je woning. Schakel een expert in voor voor spouwmuurisolatie, gevelisolatie, dakisolatie, vloerisolatie of het isoleren van de kruipruimte. Start nu je gratis offerteaanvraag. Scherpe prijzen!

Specialisaties en productie: prefab plaatwerk en kanalisolatie

Meer leren over het isoleren van je woning? Weijs Isolatiewerken BV heeft zich in de loop der jaren onderscheiden door zich te specialiseren in het prefabriceren en monteren van divers plaatwerk, uitgevoerd in aluminium, gegalvaniseerd staal, RVS of plastisol. Aluminium kan in iedere gewenste RAL-kleur geleverd worden. In onze werkplaats wordt het plaatwerk gefabriceerd en samengesteld tot prefab onderdelen om deze vervolgens op locatie te monteren. Vanzelfsprekend is ook alleen het leveren van prefab plaatwerk geen enkel probleem.

Afbeelding van prefab plaatwerk in de werkplaats in aluminium en staal.

Prefab van aluminium in werkplaats met geavanceerde plaatbewerkingsmachines en isolatie van kanalen d.m.v. (tekst ontbreekt in draft).

Overnames, fusies en groei naar meerdere vestigingen

Met de overname van Weijs Isolatiewerken uit Lottum, per 1 januari jl., vergroot De Bruijn Isolatie uit Venray zijn slagkracht en zet het een stap naar verdere continuïteit en groei. Eugène Hermans (57) is een isolatieondernemer in hart en nieren. Hij startte in 1991 bij De Bruijn Isolatie en kocht het bedrijf in 1994. “Per 1 januari nam hij, na twee eerdere overnames, Weijs Isolatiewerken over.

Peter Weijs (59) begon in 1982 bij De Bruijn als isoleerder. In 1997 startte hij, na een korte uitstap in de dakbedekking, zijn eigen isolatiebedrijf. Hermans vertelt: “De overname past in ons groeistreven. Daardoor groeien we van 30 naar 40 medewerkers en halen wij additionele ervaring in huis op het gebied van luchtkanaalisolatie. De toetreding van Peter tot het managementt maakt het voor mij mogelijk om mijn aandacht te spreiden over enkele andere bedrijven.

Het is voor ons nu een goede tijd om uit te breiden; door de onzekerheid in de markt, die mede door Corona wordt gevoed, zijn de verkoopprijzen immers reëel geworden. De vergroting van de slagkracht geeft volgens Weijs ook het streven naar verjonging een extra impuls; “we moeten immers de vergrijzing stoppen. Dat betekent voor ons dat we steeds meer contact met scholen en uitzendbureaus leggen. Daarnaast merken we dat jonge mensen zich goed bij ons voelen. We koppelen hen aan ervaren medewerkers, zodat zij het vak in de praktijk leren. Hermans: “Het koppelen aan ervaren medewerkers biedt jongeren ook de gelegenheid om zich in te passen in onze bedrijfsmentaliteit en om zich prettig te voelen in de sfeer.

De Bruijn Isolatie streeft naar gestage, maar rustige groei. Hermans: “We willen naar meerdere vestigingen, met elk circa 40-50 medewerkers, zodat we elke opdrachtgever binnen het uur kunnen bereiken. Daarbij willen we onze organisatie plat houden en zoveel mogelijk overhead beperken.

Webinar - BEREEL - Binnenisolatie

Praktische aanpak en klantenprojecten

Door woningisolatie en industriële toepassingen investeren bedrijven zoals AWI en De Bruijn in hoogwaardige isolatiematerialen en maatwerkoplossingen. De focus ligt op efficiëntie, kostenbesparing voor de klant en verbetering van leefcomfort. Het aanbod omvat spouwmuurisolatie, gevelisolatie, dakisolatie, vloerisolatie en kruipruimte-isolatie, met aandacht voor duidelijke offertes en scherpe prijzen.

Onderwerpen Beschrijving
Spouwmuurisolatie Verbetering van thermische efficiëntie en woningwaarde
Gevelisolatie Hoogwaardige isolatie met rendement op lange termijn
Dakisolatie Voorkomt warmteverlies via dak en verlaagt stookkosten
Vloerisolatie Verhoogt comfort en energiebesparing
Kruipruimte Voorkomt vocht en temperatuurschommelingen

Toekomstvisie en bedrijfsfilosofie

De groei richting meerdere vestigingen met elk circa 40-50 medewerkers laat zien dat er gestage ontwikkeling is met focus op toegankelijkheid en snelle bereikbaarheid. De nadruk op een plat georganiseerde structuur en beperkte overhead weerspiegelt een wens naar wendbaarheid en klantgerichte dienstverlening. Het investeren in jong talent en het koppelen aan ervaren medewerkers vormt een belangrijk onderdeel van de bedrijfsfilosofie om de continuïteit en vakbekwaamheid te waarborgen.

Infographic: groeistrategie met vestigingen, aantal medewerkers en snelle bereikbaarheid.

tags: #weijs #isolatie #leunen